Oferta

Albumy tradycyjne, fotoalbumy, etui na płyty cd/dvd, tłoczenia znaków, albumik komunijny, nadruki i wydruki oraz odbitki fotograficzne

Klasyczne albumy na wklejane zdjęcia wykonujemy w standardowych rozmiarach od 25x25cm do 33x33cm. Wszystko robimy ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Idealne do oprawy zdjęć z różnego rodzaju uroczystośći okolicznościowych.

czytaj więcej

Najwyszej jakości fotoalbumy wykonane w technologii na gorąco i naświetlane na papierze FUJI DP II. Bogaty wybór materiałów, formatów i dodatków daje nieograniczone możliwośći projektowania.

czytaj więcej

Zadbaj o wyjątkową oprawę nośników na których Oddajesz zdjęcia. Polecamy indywidualnie personalizowane etui zarówno na klasyczne płyty jak też przenośne pamięci. Mogą one stanowić również oryginalną wizytówką Twojej firmy.

czytaj więcej

Na wszystkich naszych produktach możemy umieścić dowolny napis czy grafikę lub wykonać tłoczenie. Dużą popularnością cieszą się zdjęcia na płótnie wszyte w okładkę.

czytaj więcej

Wykonujemy różnego radzaju pudełka twarde oraz etui do przechowywania odbitek czy albumów. Rozmiary, design czy kolorystykę dopasujemy do Twoich potrzeb.

czytaj więcej

Perfekcyjną jakość naszych wydruków zapewnia najnowszy ploter firmy Canon. Drukujemy, naklejamy na piankę, laminujemy, robimy fototapety na ścianę oraz wydruki na płótnie. Posiadamy również w ofercie odbitki fotograficzne w szerokiej gamie formatów i papierów...

czytaj więcej